O firmie

banner1Chcielibyśmy przedstawić Państwu firmę KOMspec. Założyliśmy firmę gdyż nasze dwudziestoletnie doświadczenie na rynku usług wysokościowych pozwala na fachową realizację zadań od najprostszych po niezwykle skomplikowane. Nasza firma powstała dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy w trakcie pracy w firmie NOVIX.

Zrealizowaliśmy wiele nietypowych zadań, głównie w sektorze energetycznym, na najwyższych obiektach w Polsce, niejednokrotnie w skrajnie trudnych warunkach.

Zadania, które realizujemy to głównie przeglądy stanu technicznego obiektów wysokich takich jak kominy, wieże, silosy budynki użyteczności publicznej, oraz wiele innych.

Specjalizujemy się również w instalacjach elektrycznych kompleksowo czyli „pod klucz” – od wykonania projektu poprzez montaż, pomiary elektryczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze doświadczenie wspierane specjalistami z różnych dziedzin, dobra organizacja pracy i zaangażowanie, jest gwarancją szybkiej i bezpiecznej realizacji powierzonych nam zadań.

Świadczone usługi a także wykonane przez nas prace znajdziecie Państwo w odpowiednich zakładkach.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/happyisland/komspec.com.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/happyisland/komspec.com.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/happyisland/komspec.com.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35